Kdo jsmeNarodil se nám syn, ještě než se rozkokal, my už museli koukat na všechny ty laciné nepříliš vkusné čínské výlisky a tak jsme si řekli, že chceme, aby naše dítě mělo pěkné, zábavné, tak trochu prdlé, ale hlavně kvalitní hračky z bezpečných a k přírodě šetrných materiálů. Pro děti je důležité co vidí a čím jsou obklopeni hned na počátku jejich života, proto bychom u nich rádi rozvíjeli estetické vnímání, motorický rozvoj, cit, hravost a smysl pro humor. 
A zároveň potěšili i oko rodičovo.
Děti přece nepotřebují mít doma celou hromadu, ale stačí pár dobrých, trvanlivých hraček, které třeba mohou zdědit i jejich děti...
Myslíme si, že má smysl výrábět věci s ohledem na životní prostředí, z lokálních a přírodních materiálů, ručně a s důrazem na design a kvalitu.
Věříme, že děti to ocení.

NA VŠECHNY NAŠE VÝROBKY JE TAKÉ MOŽNÉ SI SÁHNOUT, ČI SI JE ROVNOU ZAKOUPIT V TOM NEJKRÁSNĚJŠÍM HRAČKÁŘSTVÍ ZAMĚŘENÉM NA ČESKÉ AUTORSKÉ HRAČKY.

HRAČKOTÉKA RŮŽOVÁ N° 7  PopUpStore
Růžová 7
Praha 1
https://www.facebook.com/hrackoteka/

NAŠE DÍLNA

Naše dílna je tak trochu i náš domov, v našem starém venkovském domě máme velkou stodolu, kde už dávno neleží seno, ale naše sítotiskové stoly, barvy, látky,...A tak se nezřídka
stáva, že odbíháme od vaření a rozestavěných domečků z kostek do naší dílny se zápálem a nadšením tisknout a pak to vše hezky odzkoušíme na našich dětech, kteří jsou našimi nejlepšími rádci a kritiky:-)
Vše vyrabíme ručně, v malých seriích, takže, co kus to originál. Snažíme se u toho být šetrní k přírodě i ke zdraví vašich dětí, tiskneme pouze barvami na vodní bázi, fixujeme teplem, což je sice časově náročnější, ale věříme, že to má cenu. Naším cílem není ušetřit čas a vytřískat z toho víc peněz, ale vytvořit něco s radostí a čistým svědomím.